Vatandaş istiyor, Efeler Belediyesi yapıyor

AYDIN 24 SAAT 21 Ağustos 2019 14:32
Videoyu Aç Vatandaş istiyor, Efeler Belediyesi yapıyor
A
a

Efeler Belediyesi, M. Fatih Atay’ın göreve gelmesinden sonra sıkı çalışmalarına devam ediyor. Osman Yozgatlı Mahallesi’nde bozuk olan yollar, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince plan-program dâhilinde yenileniyor.

Efeler’in Osman Yozgatlı Mahallesi yeni çehresine kavuşuyor. Mahalle sakinlerinin şikayet ve talebi üzerine Efeler Belediyesi, sıkça kullanılan ve minibüs güzergahı olan 1202. Sokak’taki parke taşı yenileme çalışmalarına bugün itibariyle başladı. 

''Vatandaşın sesine kulak veriyoruz'' 

Osman Yozgatlı Mahallesi gibi birçok mahallede yol bakım-onarım çalışmalarının gerçekleştiğini belirten Efeler Belediye Başkanı M. Fatih Atay; “Vatandaşın sesine kulak veriyoruz çünkü seçim döneminde Efeler’i, Efeler halkı ile yöneteceğimizin sözünü vermiştik. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, bozuk olan yolların incelemelerini gerçekleştiriyor ve onarım çalışmalarına başlıyor. Uzun bir süre bakımsız kalan 1202. Sokak’ta çalışmalara başladık. Buradaki çalışmaları en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.
Başkan Atay sözlerine şu şekilde devam etti: “Osman Yozgatlı Mahallesi’nde altyapı çalışmaları da devam ediyor.  Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bu çalışmaları yakından takip ediyor. Altyapı çalışmalarının sona ermesinin ardından ihtiyaç duyulan bölgelerde yol bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirilecek.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat