Volkan Konak Aydın Halkını Büyüledi

AYDIN 24 SAAT 4 Haziran 2015 17:10
Videoyu Aç Volkan Konak Aydın Halkını Büyüledi
A
a

Volkan Konak Aydın Halkını Büyüledi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun  Atatürk Kent Meydanı'nda düzenlediği Volkan Konak Konseri Aydın halkından yoğun ilgi gördü. Çerçioğlu'nun yaptığı açılış konuşmasında Aydın halkı Çerçioğlu için ''Aydın'ın Gururu'' sözlerini dile getirdiler. Volkan Konak için binlerce insan Atatürk Kent Meydanını doldu taşırdı. Aydın'da sevenleriyle buluşan Volkan Konak, muhteşem bir konsere imza attı. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından, Nazım Hikmet'in 52'nci ölüm yıldönümü anısına düzenlenen konserde, Volkan Konak sahne aldı. Aydın Kent Meydanı'nda yapılan konsere, yüzlerce kişi geldi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun konuşması ile başlayan konserde, Volkan Konak şarkılarıyla Aydınlıları coşturdu. Yüzlerce kişi, konserde Konak'ın şarkılarına eşlik etti. Yaptığı esprilerle, sevecen tavırlarıyla ve okuduğu şiirlerle Aydınlıların gönlüne taht kuran Konak, tüm sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. 

TALİPOĞLU'NDAN ISLAK ISLAK

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun yanı sıra CHP Aydın Milletvekili Adayı Tayfun Talipoğlu da konseri izledi. Volkan Konak'ın daveti üzerine sahneye çıkan Talipoğlu, Cem Karaca'nın Islak Islak adlı şarkısını söyledi, ardından kendine ait olan Seni Seviyorum adlı şiirini okudu.

TOPUKLU EFE'DEN ZEYBEK GÖSTERİSİ

Yine Volkan Konak'ın davetiyle sahneye çıkan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da Aydın'ın yöresel dansı olan zeybeği oynadı. Çerçioğlu konsere gelen kişiler tarafından alkış yağmuruna tutuldu.Özlem Çerçioğlu, Volkan Konak İle beraber zeybek oynadı ve halk bu güzel anları ayakta alkışladı. Atatürk Kent Meydanı çakmak ve telefon ışıklarıyla renkli görüntülere sahne oldu. Sahne sonu Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Volkan Konak'a Çiçek vermek için sahneye çıktığında rekli görüntüleri Aydın halkını sevindirdi. 3 saat süren Volkan Konak konseri güzel görüntülerle son buldu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat