YAPARSA AK PARTİ YAPAR DEDİLER, YANMAYAN TRAFİK LAMBASINA AÇILIŞ YAPTILAR

AYDIN 24 SAAT 22 Ocak 2020 15:05
Videoyu Aç YAPARSA AK PARTİ YAPAR DEDİLER, YANMAYAN TRAFİK LAMBASINA AÇILIŞ YAPTILAR
A
a

✔Yanmayan trafik lambasının önünde basın mensuplarına poz veren Mustafa Savaş ve beraberindekiler ilginç görüntüler oluşturdu.

 AKP Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ve beraberindeki heyet, İncirliova ilçesinde kurulan ancak çalışmayan sinyalizasyon sisteminin açılışını yaptı.Yanmayan trafik lambasının önünde basın mensuplarına poz veren Mustafa Savaş ve beraberindekiler ilginç görüntüler oluşturdu.

Diğer illere göre ‘devlet yatırımlarından’ en az faydalanan illerden biri olan Aydın’da değişen bir şey yok. İktidarın nimetlerinden faydalanamayan, AKP’li milletvekilleri tarafından her seçim dönemi söz verilen ancak seçimleri kaybedince unutulan sözlerin tamamı havada kaldı. Havaalanı, şehir hastanesi, otoban, adliye sarayı gibi büyük projeleri rafa kaldıran AKP’li milletvekilleri, trafik lambası açılışı yapmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde AKP’li Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın da açıkladığı gibi, Aydın kamusal yatırımlardan uzun yıllardır faydalanamıyor. Büyük projelerden vazgeçen AKP’nin Aydın milletvekilleri ise günün büyük bölümünü ziyaretlere ayırıyor.

Geçtiğimiz gün İncirliova’ya sinyalizasyon sistemi kurulmasına aracı olan AKP Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, çalışmayan trafik lambalarının önüne giderek poz verdi. Mustafa Savaş ve beraberindeki heyetin açılışını yaptığı trafik lambalarının yanmıyor olması da ilginç görüntüler oluşturdu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat