Yazıkent Muhtarı’ndan Başkan Çerçioğlu’na ‘ilaçlama’ teşekkürü

AYDIN 24 SAAT 20 Mart 2020 17:21
Videoyu Aç Yazıkent Muhtarı’ndan Başkan Çerçioğlu’na ‘ilaçlama’ teşekkürü
A
a

Bozdoğan’a bağlı Yazıkent Mahallesi’nde Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ilaçlama çalışması yapıldı. Yazıkent Mahalle Muhtarı Ümit Çoban, sosyal medya hesabından Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi il genelinde koronavirüse karşı seferberlik ilan etti. Kentin dört bir yanı, Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte ediliyor. Kamu kurumlarını ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı yerleri de ilaçlayan Büyükşehir Belediyesi, Bozdoğan’a bağlı Yazıkent Mahallesi’nde kapsamlı ilaçlama çalışması yaptı.
Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından mahallede bulunan halka açık alanlar, iş yerleri, kamu kurumları, hizmet binaları gibi alanlarda dezenfeksiyon çalışması yapıldı.
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Yazıkent Mahallesi Muhtarı Ümit Çoban, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Muhtar Çoban, “Mahallemizde halka açık alanların halkımızın sağlığı için gereken ilaçlama işlemini yaptık. Emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ve ekibine mahallemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat