Yeni Koordinatör Göreve Başladı

AYDIN 24 SAAT 6 Mayıs 2020 16:49
Videoyu Aç Yeni Koordinatör Göreve Başladı
A
a

Nazilli Belediyesi’nde hizmet kalitesini artırmak ve yaşanan aksaklıkları sona erdirmek için 20’ye yakın müdürünü değiştiren Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, son transferini Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden yaptı.

İlçede bir dönem Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Koordinatörü olarak görev yapan Ali Deniz Keşkür’ü Nazilli Belediyesi’ne koordinatör olarak transfer etti.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından 33 aylık görev süresinde asaleten ataması bulunan 2 müdür hariç tüm kadrosunu yenileyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden ikinci transferini yaptı. Daha önce muhasebe servisine Büyükşehir’den transfer yapan Başkan Özcan, son olarak ise dün itibariyle göreve başlayan Ali Deniz Keşkür’ü transfer etti. Nazilli’de yaklaşık 1 yıl Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli Koordinatörü olarak görev yapan Keşkür, ani bir kararla Aydın Büyükşehir Belediyesi AYBA’ya geri çekilerek koordinatörlük görevinden alınmıştı. AYBA’da hizmetlerini sürdüren Keşkür, 31 Mart seçim sürecinde görev aldığı Nazilli’de köylere hizmet gelmesinde görev almıştı. Nazilli Belediyesi’ne koordinatör olarak getirilen Keşkür’ün Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü’nden sorumlu olduğu, önümüzdeki süreçte ise Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün de kendisine bağlanabileceği öğrenildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat