Yılmazköy Ortaokulu'na Efeler Belediyesi'nden destek

AYDIN 24 SAAT 17 Şubat 2021 10:47
Videoyu Aç Yılmazköy Ortaokulu'na Efeler Belediyesi'nden destek
A
a

Yılmazköy Ortaokulu'na Efeler Belediyesi'nden destek Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Yılmazköy Ortaokulu’nun talebini yerine getirdi. Fen işleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarıyla Yılmazköy Ortaokulu yeni görünümüne kavuştu.

Efeler Belediyesi’nin yüz yüze eğitime ara verilmesiyle birlikte okullardan gelen talepler doğrultusunda sürdürdüğü tamirat çalışmaları ile okullar yeni görünümlerine kavuşuyor. İlçedeki okullardan gelen talepler doğrultusunda boyama, tamirat gibi çalışmaları hızla gerçekleştiriyor. Efeler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün bu kapsamda mesai harcadığı son okul Yılmazköy Ortaokulu oldu. Yılmazköy Ortaokulunun yaklaşık 100 metre uzunluğundaki duvarı yenilenerek, boyama ve tamirat çalışmaları tamamlandı.

Başkan Atay'a teşekkür ettiler
Yılmazköy Ortaokulu Müdürü Engin Dindar, okul duvarının 1960’lı yıllardan kalma, çok eski ve yıkılacak durumda olduğunu belirterek, “Okul duvarımız öğrencilerimiz için tehlike arz ediyordu. Duvarımızın yenilenmesi için hem öğretmen arkadaşlarımız hem de bir hayırseverimiz sayesinde malzemeleri alabildik fakat işçiliği karşılayamadık. Bu kapsamda Efeler Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Atay’dan okul duvarımızın yenilenebilmesi için talepte bulunduk. Başkanımız sağ olsun bizi kırmadı ve kısa zamanda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz okulumuzdaki çalışmaları tamamladı. Başkanımız Mehmet Fatih Atay’a ve emeği geçenlere çok teşekkür ederiz" diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat