Zabıta Ekiplerinden Fırın Denetimi

TÜRKİYE 20 Haziran 2015 12:49
Videoyu Aç Zabıta Ekiplerinden Fırın Denetimi
A
a

Iğdır Belediyesi Zabıta Ekipleri, Fırınları Tek Tek Gezerek Temizlik Kurallarına Uyulup Uyulmadığı Ve Çıkan Ekmeklerin Gramajlarının Doğru Olup Olmadığı Konusunda Denetledi.

Iğdır Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırınları tek tek gezerek temizlik kurallarına uyulup uyulmadığı ve çıkan ekmeklerin gramajlarının doğru olup olmadığı konusunda denetledi.
Gece geç saatlerde başlayan denetimler sahur vaktine kadar devam etti. Halkın sağlığı birinci öncelikleri olduğunu belirten Iğdır Zabıta Müdürü Erdal Bagane, halkın sağlığını korumak için fırınlarda rutin olarak yaptıkları denetimleri Ramazan ayı gelmesi ile birlikte daha yoğun sürdürdüklerini söyledi. Bagane, “Iğdır halkının talepleri ve şikayetlerini de dikkate alıyoruz. Özellikle gramaj ve hijyen konusunda çok hassasız. Kurallara uymayan fırın ve imalathanelerin tamamını istenilen standartlara getirmek için de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Zabıta ekipleri olarak; sık sık denetimlere çıkıyoruz. Kurallara uymayan işletmelere ise gerekli cezalar uygulanıyor. Bundan sonra da denetimlerimiz sürecek” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat